Pojazdy / Wysokościówka

POJAZDY

Quady

Doskonała zabawa dla każdego, kto lubi moc ekstremalnych wrażeń. Quady, czyli pojazdy ATV to wyśmienita forma, jako miły dodatek do szkolenia czy konferencji a także na piknik rodzinny. Realizujemy jazdy na własnym terenie lub we wskazanym przez Państwa miejscu. Forma zabawy zależy od ilości uczestników, czasu i miejsca, w którym realizujemy zajęcia.

Wyprawy terenowe off road

Czyli jazda samochodami terenowymi po bezdrożach. Jazda samochodem terenowym to nie lada wyzwanie, u nas każdy może spróbować swych sił za kierownicą o ile ma prawo jazdy, oczywiście pod czujnym okiem instruktora. Prowadzimy warsztaty i szkolenia Off- road, realizujemy jazdy na własnym terenie a także w miejscu wskazanym przez Państwa. Rodzaj i forma jazd zależy od ilości osób miejsca i czasu realizacji. Zapewniamy wyśmienitą zabawę.

Warsztaty off Road

Zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach off-road, podczas których poza wiedzą teoretyczną z zakresu tematyki 4x4 zdobędziecie również praktyczne umiejętności poruszania się samochodem terenowym w ciężkim terenie. Odpowiemy na pytania, co należy zrobić podczas ugrzęźnięcia samochodu, jak wyjść z opresji nie posiadając wyciągarki lub nie mogąc liczyć na pomoc innych. Podczas zajęć poprzez aktywne uczestnictwo nauczymy Was jak korzystać z akcesoriów ułatwiających poruszanie się w terenie z objaśnieniem zasad ich działania oraz kwestii bezpieczeństwa. Podczas warsztatów każdy z uczestników będzie miał możliwość przejechania się samochodem.

WYSOKOSCIÓWKA

Zabawy linowe to jedna z najciekawszych atrakcji spotkań firmowych i pikników. Balansowanie na krawędzi, przemarsz po zawieszonym w przestworzach moście linowym, czy zjazd na tyrolce. To nie tylko emocjonująca przygoda, to również sprawdzanie własnych możliwości , nawet, jeśli jesteście sceptycznie nastawieni do tego typu aktywności, spróbujcie a szybko przekonacie się, że to bezpieczna i pochłaniająca zabawa. Najwyższy stopień bezpieczeństwa uczestników zabawy gwarantuje fakt, że każde ze stanowisk jest przygotowywane przez wykwalifikowanych instruktorów naszej firmy, którzy, na co dzień pracują na wysokości oraz szkolą ludzi w sztukach alpinistycznych.

Zabawy na wysokości:

Małpowanie

Nauka posługiwania się podstawowym sprzętem alpinistycznym. Wchodzenie za pomocą przyrządów na wysokość celem zdobycia nagrody

Most linowy

Most linowy polega na przejściu na wysokości, przy pomocy dwóch napiętych lin rozwieszonych poziomo, równolegle do siebie. Osoba przechodząca, ubrana jest w uprząż alpinistyczną i wpięta jest do górnej liny.

Kolejka linowa

Kolejka linowa polega na swobodnym zjeździe w uprzęży alpinistycznej, wpiętej do lin zjazdowych poprzez układ bloczków. W tym układzie zjazdowym liny (trzy w tym jedna asekuracyjna) rozwieszone są pod kątem. Wyhamowanie osoby zjeżdżającej odbywa się poprzez trzecią linę wyhamowującą, którą obsługuje instruktor. Długość zjazdu uzależnione jest od miejsca, w którym została rozwieszona.

Picasso na wysokości

Jest to zabawa typowo zespołowa,. Wymaga zgrania grupy, oraz daru przekazywania swoich wizji za pomocą prostych poleceń, osoba na wysokości uzbrojona w spray lub farbę musi wykonać rysunek dyktowany przez grupę

Park linowy

Park linowy lub tor linowy jest to element stosowany w stacjonarnych parkach linowych, zabawa polegająca na przejściu po wiszących elementach (poręcze, most, sieć, huśtawki) rozwieszonych poziomo w różnych miejscach, które się do tego celu nadają (wysokie drzewa, urwiska, rzeki itp.) W tej zabawie dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa uczestników, osoba przechodząca po parku jest asekurowana przez instruktora.